Manželská dubová postel Denver s úložným prostorem
Dřevěná manželská postel Denver je vyrobená z dubového dřeva s povrchovou úpravou bio olej. Postel je dodávána včetně úložného prostoru a výklopných lamelových roštů.
45 293 Kč
34 649 Kč
28 636 Kč
bez DPH
47 809 Kč
36 574 Kč
30 226 Kč
bez DPH
50 781 Kč
38 849 Kč
32 107 Kč
bez DPH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Dub přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Výška ložné plochy: | 57 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Délka: | 216 cm |
| Šířka: | 154/174/194/214 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
| Zapuštění matrace včetně výklopného roštu: | 8 cm |
| Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace: | 57 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





