Dubová postel Montana
Manželská postel je vyrobena z kvalitního 100% dubového dřeva s povrchovou upravou bio olejem, pro stálost a krásu dřeva. Postel je nabízena v rozměru 180x200 cm s celkovou nosností 260 kg.
Dubová manželská postel Montana
Manželská postel je vyrobena z kvalitního tvrdého 100% dubové dřeva v rozměru 180x200 cm.
Povrchová úprava postele - bio olej
Nosnost do 130 kg na každé lůžko (celkem 260kg).
Postel je dodávána, bez roštu a matrace.
Rošty samostatně viz. níže související zboží nebo v příslušné kategorii.
Rozměry
- Rozměry pro matrace - 180 x 200 cm
- Celková délka postele - 217 cm
- Celková šířka postele - 189 cm
- Vnitřní délka postele - 200 cm
- Vnitřní šířka postele - 180 cm
- Výška předního čela - 40 cm
- Výška zadního čela - 82 cm
- Síla nohy - 4,5 cm
- Síla bočnic - 2,5/4,5 cm
- Zapuštění matrace s použitím 6 cm vysokého roštu - 9 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 51 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Dub přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Rozměry: | 180x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 51 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


