Dubová postel Rustika včetně matrací a roštů zdarma
Součástí dubového postelového kompletu jsou komfortní matrace Fanea od českého výrobce Mabo a pevné postelové rošty Compact v rámu s nosností až 150 kg na osobu. Tyto rošty k posteli získáte od nás jako dárek zcela zdarma.
Zdarma od nás dostanete
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Dub přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 300 kg |
| Nosnost roštu: | nosnost do 150 kg |
| Rozměry: | 180x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| Výška matrace: | 21 cm |
| ? Výška ložné plochy: | 51 cm |
Diskuze
Výpis diskuzí
Richard Krystýnek
Dobrý den, je prosím možné objednat postel Rustica v rozměru 200x200 včetně roštů bez matrací?
Kristýna Nýčová
Dobrý den,
určitě nebude problém vyrobit postel v rozměru 200x200, pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte, doba dodání je cca 1-2 měsíce. Do této postele doporučujeme rošty Compact, které lze dokoupit na našich stránkách - mají 10 let záruku, jsou pevné a nikde nevržou ani nepraskají, jsou velmi kvalitní.
Tým Dřevěné postele





