Dubová postel s úložným prostorem - Atlanta - dub pálený
Manželská postel Atlanta je vyrobená z dubového dřeva v kombinaci s dubovou dýhou. Kartáčovaný povrch postele je zakončen bio olejem. Postel je dodávána včetně úložného prostoru a výklopných lamelových roštů o celkové nosnosti 400 kg...
35 727 Kč
27 331 Kč
22 588 Kč
bez DPH
37 581 Kč
28 750 Kč
23 760 Kč
bez DPH
38 776 Kč
29 664 Kč
24 516 Kč
bez DPH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Dub pálený |
| ? Materiál: | Masiv Dub/dýha |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| ? Výška ložné plochy: | 55 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Délka: | 215 cm |
| Šířka: | 148/168/188/208 cm |
| Hloubka úložného prostoru: | 30 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
| Zapuštění matrace: | 10 cm |
| Maximální doporučená výška matrace: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






