Dubová postel Denver - černé čelo
Dubová manželská postel Denver je vyrobená ze 100% dubového dřeva s povrchovou úpravou bio olej o celkové nosnosti 400 kg. Povrch postele je upravený technikou kartáčování. Čalounění čela je v černé barvě.
36 094 Kč
27 613 Kč
22 821 Kč
bez DPH
38 598 Kč
29 527 Kč
24 402 Kč
bez DPH
40 656 Kč
31 102 Kč
25 704 Kč
bez DPH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu dub |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Dub přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Dub |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 400 kg |
| Rozměry: | 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 53,5 cm, 56 cm, 58,5 cm, 61 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Délka: | 216 cm |
| Šířka: | 154/174/194/214 cm |
| Výška od země po horní hranu bočnice: | 45 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář





