Rozkládací postel Relax - 90-180x200 - masiv borovice natur
Rozkládací postel obsahuje úložný prostor na kolečkách a 2 ks postelových roštů na celou postel. Výsuvnou postel jednoduše rozložíte z rozměru 90x200 cm na manželskou postel 180x200 cm. Postel Relax je vyrobena je vyrobena z masivu borovice...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele z masivu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Borovice přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Borovice |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 220 kg |
| Rozměry: | 90x200 cm |
| Úložný prostor: | S úložným prostorem |
| Počet osob: | Pro 2 osoby |
| ? Výška ložné plochy: | 55 cm |
Diskuze
Výpis diskuzí
David Vachtl
Dobrý den,
jaká je maximální výška matrace, abych ji mohl bezproblemů zasunout u rozkládací postele.
Děkuji za odpověď.
Kristýna Nýčová
Dobrý den,
u této rozkládací postele se při složení matrace ukládají na sebe, případně je možné jednu z nich uložit mimo postel (např. do úložného boxu, který je možné dokoupit).
Pokud plánujete matrace skládat na sebe, doporučujeme volit výšku cca 10–12 cm na každou matraci, aby byla manipulace pohodlná a výsledná výška nebyla příliš vysoká.
Rádi Vám případně doporučíme vhodné matrace přímo k této posteli.
Tým Dřevěné-postele
Hana Chlanova
Dobry den, libi se nam tato rozkladaci postel Relax. Zajima nas rozmer ulozneho prostoru na matraci, ktery by byl za posteli. Mame omezeny prostor a potrebujeme vedet, kolik presne zabere ulozny prostor a rozlozena postel, abychom si byli jisti, ze se nam to vejde do mistnosti. Dekuji.
Kristýna Nýčová
Dobrý den,
u postele Relax je celková šířka po rozložení včetně boxu 215,3 cm a celková délka je 207,6.
Děkujeme, hezký den
Tým Dřevěné postele



