Buková postel Karel - 180x200 cm
Značka: HP
Buková manželská postel z masivu od Českého výrobce. Možnost různých barevných odstínů zdarma. Poslední kusy do vyprodání zásob!
Odstín moření: Ořech, Rozměr: 180x200
Vyprodáno
| 4062/ORE
11 011 Kč
9 100 Kč
bez DPH
Buková manželská postel Karel - poslední kusy do vyprodání zásob!
Manželská postel je vyrobena z tvrdého bukového masivu s podílem jádra od předního českého výrobce.
Postel je dodávána včetně středové příčky s podpěrnou nohou, bez laťkového roštu, bez matrace a nočních stolků.
Rošty a noční stolky lze dokoupit samostatně viz. níže související zboží.
Povrch postele je upraven bezbarvým ekologickým lakem.
Nosnost postele na každé lůžko je do 130 kg.
Rozměry
- Pro matrace - 200 x 90 cm 2 ks, 200 x 180 cm 1 ks
- Průřez nohy - 4x10 cm
- Výplně čel síla - 2,5 cm
- Průřez bočnice - 2,5x15 cm
- Celková šířka - 187 cm
- Celková délka - 208 cm
- Výška př. čela - 37 cm
- Výška zad. čela - 63 cm
- Výška po horní hranu bočnice - 44,5 cm
- Zapuštění matrace s použitím 2 cm vysokého roštu - 12 / 9,5 / 7 / 4,5 cm
- Výška ložné plochy s použitím 20 cm vysoké matrace - 52,5 / 55 / 57,5 / 60 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv buk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Ořech |
| ? Materiál: | Masiv Buk |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Rozměry: | 180x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru, Možnost dokoupit úložný prostor |
| ? Výška ložné plochy: | 52,5 cm, 55 cm, 57,5 cm, 60 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Související produkty
Doprava zdarma
Matrace Romantika Kašmír výška 24 cm - 150 kg
Skladem
(4 ks)
od 7 105 Kč
Podobné produkty
Doprava zdarma
Zvýšená buková postel Naomi Supra - zaoblená
Na objednávku 2-3 týdny
22 390 Kč
Doprava zdarma
Buková postel s baldachýnem - Canopy
Na objednávku 3-4 týdny
od 24 741 Kč
26 045 Kč
(–5 %)
Doprava zdarma
Prodloužená postel s úložným prostorem Arhus - buk
Na objednávku 3-4 týdny
od 31 489 Kč
33 148 Kč
(–5 %)


