Buková postel Calm
Postel - dvoulůžko Calm je vyrobena z tvrdého bukového dřeva. Nosnost postele je 260 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele masiv buk |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva: | Buk přírodní |
| ? Materiál: | Masiv Buk |
| ? Nosnost postele: | Nosnost do 260 kg |
| Rozměry: | 180x200 cm |
| Úložný prostor: | Bez úložného prostoru |
| ? Výška ložné plochy: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



